Autor:

john

Utworzono:

19.10.2014

W dniu 18.10.2014r. (sobota) o godzinie 13:00 w Katowicach na boisku KS Rozwój Katowice przy ulicy Siwka,  rozegraliśmy mecz rewanżowy z KS Rozwój Katowice.

W pierwszej połowie gry nasza drużyna przegrała (0:1), w drugiej połowie gry nasza drużyna grała dość dynamicznie, z zacięciem i zaangażowaniem.

Dwie piękne bramki strzelił dla naszej drużynyPatryk Twardoch(w 65 i 85 min.) oraz asystował mu przy pierwszej bramceSebastian Pustuł(gratulacje i duży szacun !!).

Niestety w 78 minucie gry nasz kapitan drużynyJakub Pasieka, otrzymał czerwoną kartkę, chociaż naszym zdaniem i tak ta decyzja sędziego nie była słuszna. Sędzia po prostu grał nie uczciwie. bo zawodnik który grał w przeciwnej drużynie sfaulował dostał karę 3 minuty, a nasz zawodnik jak sfaulował otrzymał od razu czerwoną kartkę a faul nie był, aż tak brutalny, żeby otrzymać czerwoną kartkę !!!. Po zejściu naszego kapitana drużyny z boiska drużyna grała z osłabieniem do końca meczu.