Kacper Nowakowski

Łukasz Jonczyk Trener

mak

03.10.2014

Wczoraj na boisku w Wiśniowej Górze młodzicy Andrespolii z rocznika 2002 podejmowali Łodziankę. Było pewne, że chłopcy po minimalnej porażce w ostatnim meczu ze Stowarzyszeniem ŁKS gdy stracili przypadkową bramkę na 2-3 w ostatniej minucie spotkania.

W meczu z Łodzianką piłkarze Andrespolii ani na chwilę nie oddali inicjatywy gościom i do przerwy prowadzili już 4-1 a jedyną bramkę dla Łodzianki zdobył jej bramkarz po dalekim wykopie. Jak w poprzednich meczach dobrze spisywały się nasze formacje obronne i linia pomocy a goście przez dłuższy czas mieli problem z przekroczeniem linii środkowej. Mecz zakończył się wynikiem 10-1 dla drużyny Andrespolii a bramki zdobyli: Szkopiak 4, Felczak 2, Danielewicz 2 oraz F. Bielawski i Nowakowski po 1. Niestety na stronie ŁZPN - u widnieje wynik 9-1. Widocznie sędzia tego spotkania zapomniał odnotować którąś z bramek dla naszego zespołu. Ponieważ wyniki na stronach Łódzkiego Związku są oficjalne podajemy wynik 9-1.