Stadion Śląski Chorzów - Grunwald Ruda Śląska

Grunwald Ruda Śląska Goście

2004 Emil

12.11.2014

Swój ostatni mecz tej jesieni mają za sobą piłkarze GTV Stadionu Śląskiego z rocznika 2004. Podopieczni trenera Macieja Biernackiego wygrali z Grunwaldem Ruda Śląska 5:1.

- To był dziwny mecz. Przez większość czasu mieliśmy piłkę, kontrolowaliśmy spotkanie, stwarzaliśmy sytuacje ale brakowało nam ostatniego podania i decyzji o strzale. Graliśmy ładnie dla oka, ale nie przekładało się to na bramki. Marnowaliśmy dużo sytuacji które powinniśmy rozwiązać dużo lepiej. Mimo wszystko mecz wygraliśmy bo byliśmy lepszym zespołem. Czasem bywa tak, że nie wszystko wychodzi. To jeszcze dzieciaki. Wskoczyliśmy na trzecie miejsce w tabeli które mniej więcej odzwierciedla układ sił w naszej grupie - mówił po spotkaniu trener GTV Stadionu Śląskiego, Maciej Biernacki. - Dziękuję chłopakom za tą rundę, dziękuję Pani Kierownik za zaangażowanie a rodzicom za sportowy doping - powiedział po zakończeniu jesiennych rozgrywek szkoleniowiec chorzowian.

źródło: www.ksstadion.com