KS Panki
KS Panki

Jacek Rokosa

21.09.2015

Mecz na szczycie ŚLT C2 - III Ligi wojewódzkiej zakończył się pewną wygrana Skry Częstochowa 5-1. Po pierwszej połowie zespół Skry wygrywał 2-0. W drugiej połowie przy wyniku 2-1, w naszej grze nastąpiła niepotrzebna nerwowość. Jest to świetny materiał do analizy, i do tej pory w lidze nie mieliśmy takiego przeciwnika, który zmusił nas do popełnienia tylu błędów, i mimo dużej dominacji (przeciwnik oddał tylko jeden strzał na naszą bramkę, z rzutu wolnego) pozostaje lekki niedosyt. Niepotrzebne dyskusję z sędzią, zła reakcja zespołu na straconą bramkę - są to rzeczy które nie mogą więcej mieć miejsca. Kwestią dalszej pracy na treningu jest zachowanie techniczne i taktyczne (siła podania, odpowiednie ustawienie na boisku, szukanie wolnej przestrzeni) oraz podejmowanie decyzji najlepszej dla drużyny. Brawo za klasycznego hat-tricka dla Piotrka Ostrowskiego, który w mojej ocenie był tego dnia najlepszy na boisku.