34'

Damian Nyga Trener

prezesjuwe

25.09.2015

Jak zawsze w meczu z Unią emocji sportowych nie brakowało, sytuacja zmieniała się z minuty na minutę. Zaczynamy w bardzo okrojonym składzie bez kapitana Jurka, Zogały Mariusza, Kuliberdy, Liszki. Jednak mądra gra stoperów Trzonka i Skrabaki powodowała ze goście nie byli w stanie nam zagrozić. Pierwszego gola strzela Szymon Targiel strzałem w krótki róg z 10 metra. Drugiego strzela Mateusz Żogała po rzucie rożnym i dokładnym dośrodkowaniu Rafała Hachuły. Mateusz strzelił z 6 metrów obok bramkarza. W końcówce tracimy gola na 2-1 po szybkiej kontrze gości. Po przerwie rozluźnienie w JUWe i szybko tracimy bramkę na 2-2 po błędzie Skrabaki i minutę później bramkarza Szymona, który  przepuszcza piłkę między nogami i stracimy gola na 2-3. Na szczęście zawodnicy JUWe wykazują się charakterem szybko strzelamy gola autorstwa Szymona Targiel. Kolejne trafienie zanotował najmłodszy na boisku Kacper Skitek, pięknie opanowując piłkę i lobem strzelając gola. Piątego gola zdobywa znowu Szymon Targiel uzyskując pierwszy w życiu hattrik. Gratulacje dla całej drużyny.