Dron-Har Droniowice Gospodarze

Szymon Mlynek Trener
Daniel Janik Kierownik drużyny

01.05.2016

Spotkanie rozpoczęło się od ataków drużyny przyjezdnych, jednak po parunastu minutach do głosu dochodzili piłkarze Droniowic. Orzeł wychodził od czasu z czasu z kontratakami, jednak stroną dominującą w pierwszej połowie był zespół gospodarzy. W 40 minucie po jednym z rzutów rożnych dla Don-Haru piłka zostaje uderzona przez jednego z graczy Droniowic, który swoim strzałem obija jednego z zawodników Pawonkowa i zmienia tor lotu i wpada pod porzeczkę. W pierwszej połowie nie ujrzeliśmy więcej bramek i mieliśmy rezultat 1-0 dla gospodarzy.

Druga połowa to już dominacja zespołu z Pawonkowa. Gospodarze wychodzili czasami z akcjami i po jednej z takich akcji, gdzie wyszli z szybkim kontratakiem, jeden z zawodników przelobował bramkarza Orła i tym samym goście przegrywali już dwoma bramkami. To jeszcze bardziej zmobilizowało Orła do ataków, jednak brakowało szczęścia przy wykończeniu niektórych akcji. Na 10 minut przed końcem w polu karnym zostaje faulowany jeden z zawodników przyjezdnych, a bramkę z rzutu karnego zdobywa Mlynek Szymon. Wynik do końca spotkania nie ulega zmianie i Dron-Har zdobywa 3 punkty wygrywając 2-1 z Orłem.