Czapla Kryry Gospodarze

Adrian Cebula Trener
Kamil Giel Kierownik drużyny

29.01.2020

Mecz w Kryrach nie porwał kibiców. Przez pierwsze 45 minut obie drużyny nie stworzyły sobie żadnej stuprocentowej okazji do zdobycia gola. Na nie szczęście Leśnika już 4 minuty po zmianie stron źle zachowali się obrońcy naszej drużyny i po centrze z lewej strony kompletnie nie pilnowany na 5 metrze Kamil Szweda zdobył gola. Gospodarze ruszyli za ciosem i mieli kolejne okazje do zdobycia gola. Po kilkunastu minutach mecz się wyrównał, ale w 72 minucie po raz drugi ukłuli gospodarze. Centra z rzutu rożnego i znów skutecznym strzałem głową popisał się Kamil Szweda.

2.04.2016.(sobota), 16:00 - Kryry

Czapla Kryry - Leśnik Kobiór 2:0(0:0)

1:0 - Kamil Szweda, 49 min (głową)

2:0 - Kamil Szweda, 72 min (głową)

Sędziowali: Łukasz Kruk (główny) oraz Karolina Piesiur i Eugeniusz Pluszczyk (asystenci)

Czapla: Damian Biolik - Wojciech Góra, Michał Góra, Michał Gorzko (80.Dariusz Gruszka), Łukasz Lasek, Karol Ksiądz, Dawid Morcinek, Błażej Świerkot (40.Błażej Waleczek), Kamil Szweda, Mateusz Świerkot (85.Bartłomiej Świerkot), Krzysztof Samulczyk.

Rezerwowi: Karol Samulczyk, Maciej Błąkała, Tomasz Paszek, Wojciech Dajka.

Trener: Henryk Paszek.

Leśnik: Michał Woźnica - Marcin Koterla, Myszor Marcin, Błażej Kozyra, Dominik Bam - Paweł Targiel, Rafał Białas, Rafał Ulman (75.Jakub Olchawa) - Paweł Pasternak, Marcin Zienkiewicz (68.Tomasz Kłakus), Bartosz Kozyra.

Rezerwowi: Krzysztof Gruszka.

Trener: Adrian Cebula.

Żółte kartki: Błażej Świerkot (37.niesp.zach.), Michał Góra (85.faul), Mateusz Świerkot (87.niesp.zach.) - Marcin Myszor (83.faul).