Autor:

admin

Utworzono:

24.04.2016

Sobotnie popołudnie tradycyjnie ruszamy z "seria B". Po przegranym meczu na wyjeździe z liderem naszej grupy (3-2) naszym kolejnym rywalem Orzeł Bobrowniki. Warto przypomnieć , że ostatni mecz w rundzie jesiennej zakończył się podziałem punktów (2-2). Na mecz udaliśmy się w kadrze 13-osobowej ze względu na brak kilku zawodników którzy z różnych przyczyn nie pomogli nam w osiągnięciu korzystnego wyniku. Od początku spotkania mecz bardzo wyrównany. Dwie sytuacje gospodarzy z pierwszych minut sprawiły , że rywal wyraźnie chciał od pierwszych minut narzucić swój styl gry. Na nasze szczęście w dobrej dyspozycji bramkarz uratował nas od straty bramki. Po 15 minutach próbujemy uspokoić grę i tak jak gospodarze stwarzamy kilka groźnych sytuacji, z daleka próbował Paczuś , oraz z rzutu różnego po wrzutce Sówkiz dystansu ładował Jurek. Przez kolejne minuty gra toczyła się raczej w środku boiska, Gospodarze wyraźnie mieli zadanie wciągania w głąb swojej "16" naszych zawodników. Wszystkie akcje zaczynając od bramkarza krótkimi podaniami od obrony i długą piłką na napastników szukali swoich okazji. W 30 minucie po dobrze wykonanym rzucie rożnym jeden z naszych zawodników uderzając na bramkę w okolicach17-18metra trafia rywala w rękę. Piłkę ustawia Jurek i mierzonym strzałem z rzutu wolnego pokonuje bramkarza gospodarzy. Do przerwy wynik nie ulegazmianie. Po zmianie stron wyraźnie dominujemy i próbujemy stwarzać jeszcze więcej okazji do zdobycia bramki. W 55 minucie idealnie zagrywa Marcin, a sytuacje sam na sam nie wykorzystuje Pakiao, chwile później kolejna sytuacja w pole karne wbiega Pakiao i marnuje drugą setkę. W 65 minucie dokonujemy zmiany. W miejsce Tomka Mzyka , na plac wchodzi po długiej kontuzji nasz trener Artur. Na efekty nie trzeba było długo czekać, w 70 minucie, po akcji z lewego skrzydła idealnie wykłada Paczuś, a nasz trener zdobywa bramkę na 2-0. Na 10 minut przed końcem gospodarze doprowadzają do sytuacji kontaktowej (2-1). Do końca meczu prowadzimy grę i w 90 minucie po akcji Sówki z prawej strony na przed polu karnym piłka znajduje naszego trenera, po uderzeniu bramkarz wybija piłkę i z dobitki Bartek strzela na 3-1! Warto podkreślić duże zaangażowanie w meczu wszystkich zawodników!

Naszym kolejny rywalem będzie drużyna Odra II Miasteczko (30.04.2016) wszystkich serdecznie zapraszamy!