Autor:

admin

Utworzono:

01.05.2016

W sobotnie popołudnie o godzinie 16:30 na własnym boisku podejmowaliśmy rezerwy Miasteczka czyli Odra II Miasteczko Śląskie. W pierwszej połowie sytuacji bramkowych jak na lekarstwo. W pierwszym kwadransie bramkarza próbował zaskoczyć Sówka ale torman gości dobrze wybronił sytuację można powiedzieć już sam na sam. Kilka razy próbowaliśmy jeszcze zagrań w pole karne i z lewej i prawej strony, ale na nasze nieszczęście żadna piłka nie znalazła adresata w polu karnym. Pod koniec pierwszej połowy po mocnym dośrodkowaniu w polu karnym z główki strzelał Barański ale w ostatniej chwili z lini bramkowej wybił obrońca gości. Do przerwy 0-0. Po przerwie zmotywowani słowami trenera odrazu ruszamy do ataku. Zawodnicy gości coraz gorzej radzili sobie z naszymofensywnym nastawieniem. W 50 minucie idealnie w pole karne wbiega Paczuś niestety obrońca zamiast w piłkę kasuje nogi i sędzie dyktuje rzut karny. Na 11 metrze do piłki podchodzi Erwin ale na nasze nieszczęście bramkarz Odry broni karnego. Chwile później dokonujemy zmiany w miejsce Barańskiego wchodzi Piontek a za Mzyka trener Maligłówka. Kolejny raz możemy się przekonać , że o sile zespołu stanowi szeroka kadra, a zmiennicy wnoszą do gry pozytywny zastrzyk energii. Na pierwszą bramkę czekaliśmy do 65minuty. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego obrońca wybija piłkę wprost pod nogi Jurka nie zastanawiając się, w tym całym zamieszaniu idealnie strzela pod poprzeczkę. Podbudowani bramką nie osiadamy na laurach i dalej próbujemy walczyć o jak najlepszy rezultat. 5 minut później idealnie z rożnego wrzuca trener a Piontas z główki pokonuje bramkarza. Kolejna akcja z lewego skrzydła idealnie na 16 metry wykłada Pakiao do Erwina i po jego strzale bramkarz odbija piłkę , a w tej sytuacji najlepiej zachowuje się Piontek zdobywając swoją drugą bramkę a 3 dla naszego zespołu. Pod koniec meczu idealnie Jurek zagrywa górną piłkę do trenera i dopełniając formalności za kołnierz strzela Artur. 4-0 takim wynikiem kończy się dzisiejsze spotkanie. Z przebiegu gry (pierwsza połowa przespana) wynik zasłużony. Mieliśmy więcej okazji, praktycznie cały mecz na połowie gości.

W najbliższą niedzielę tj. 08.05.2016 udamy się na wyjazdowe spotkanie do Rept. Mecz z Zgodą Repty będzie niezwykle ważny dla układu tabeli. Na tym etapie żadna z drużyn z czuba tabeli nie może sobie pozwolić na stratę punktów.

Dla przypomnienia warto zwrócić uwagę na pierwszy mecz gdzie u siebie przegraliśmy 1-3 z Raptami dlatego na rewanż jedziemy na bojowym nastawieniem!