Olimpia Boruszowice - STS Czarni - Sucha Góra

Olimpia Boruszowice Gospodarze
STS Czarni - Sucha Góra Goście

27.05.2016

Niestety nasza drużyna po raz kolejny w tej rundzie zawiodła naszych kibiców i przegrała 2 do 1 z niżej notowanym rywalem jakim był zespół Czarnych Sucha Góra. Okazji do wygrania tego meczu było mnóstwo. Niestety brak koncentracji przy wykończeniu akcji, nie wykorzystany rzut karny i indywidualne błędy w obronie to wszystko sprawiło, że po raz kolejny nasza drużyna traci 3 punkty.

Zaczęło się obiecująco, ponieważ już w 15 minucie meczu Janusz Barański przepięknym strzałem daje prowadzenie naszemu zespołowi. Po kolejnych dziesięciu minutach powinniśmy prowadzić dwoma bramkami. Niestety Piotrek Bogacki marnuje rzut karny. Za to w końcówce pierwszej połowy po nieporozumieniu naszego bramkarza i obrońcy tracimy bramkę. Druga połowa to zdecydowana przewaga naszej drużyny. Fajne naprawdę fajne akcje przekładają się na dobre okazje bramkowe. Piłka jednak albo minimalnie mija bramkę rywali albo jest pewnie broniona przez dobrze nam znanego bramkarza gości Darka Mazura. W 90 minucie meczu goście wbijają nam druga bramkę, a sędzia kończy spotkanie.

Po raz kolejny nasza drużyna zmarnowała zwycięstwo, wysiłek włożony w ten mecz. Szkoda chłopaków bo widać było ambicję, i wolę zwycięstwa, jednak 3 punkty pojechały na Sucha Górę.

Co się nie podobało:

- przegrany mecz, stracone punkty, zmarnowane sytuacje

Co się podobało:

- gra zespołu, stwarzane sytuacje, tempo gry, ambicja

Już teraz zapraszam na sobotnie spotkanie do Żyglina. Tam spróbujemy wyrwać punkty zdeterminowanemu zespołowi z dzielnicy Miasteczka Śląskiego. Zapraszam już teraz na to spotkanie.