Autor:

trener99

Utworzono:

23.12.2014

W środę rozegraliśmy zaległy mecz drugiej kolejki z zespołem Szczerbiec Wolbórz, przegrywając 2:3. Pierwsza połowa towalka o prowadzenie. Pomimo kilku sytuacji nikomu nie udało się strzelić gola. Liczneakcje z obu stron udanie bronili obaj bramkarze. Po jednaj z akcji bramkarz gości interweniował ręką poza polem karnym, faulując naszego napastnika. Myślę, że za takie zachowanie powinna byćczerwona kartka i wykluczenie zawodnika. Sędzia ukarał gości karą minutową abramkarz wrócił po 5 minutach do gry.Druga połowato nadal wiele akcji z jednej i drugiej strony. Po jednej z nichsędzia podyktował rzut karny za faul naszego obrońcy na rywalu. Udana interwencja golkipera ChKS-u uskrzydliła gospodarzy. Od tego momentu coś się stało z umiejętnościami obu bramkarzy. Na zmianę popełniali rażące błędy, które kończyły się bramkami. O jeden błąd więcej popełnił nasz zespół i pierwsza przegrana w lidze stała się faktem.