Autor:

trener99

Utworzono:

25.12.2014

Kolejne wyjazdowe trzy punkty zdobyliśmy w Wolborzu z lokalnym Szczerbcem. Początek meczu bardzo udany, szybko strzelone dwie bramki i niewykorzystana sytuacja, zwiastowały szansę na końcowy sukces.Jednak na przerwę schodziliśmy z remisem 2:2, po dwóch indywidualnych błędach obrońców. Druga połowa jeszcze lepsza,kolejne bramki oraz kilka sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy pokazały kto w tym dniu jest zespołem dominującym. Należy podkreślić dobre prowadzenie zawodów, pomimo iż sędzia był sam dawał sobie bardzo dobrze radę w szybkim meczu. Pomimo absencji kilku chłopców,cieszy postawa zespołu przez całe 80 minut,co tydzień wcześniej było trudne do osiągnięcia. Dużo gry piłką i długimi momentami utrzymywanie się w jej posiadaniu,dochodzenie do sytuacji bramkowych oraz mądrość taktyczna to elementy, które pozwoliły na zwycięstwo z liderem naszej grupy rozgrywkowej.Gratulacje.