Piłkarz Sosnowiec vs Źródło Kromołów

Dnia 07.11.2015 nasz drużyna młodzików pojechała na mecz do Sosnowca z lokalną drużyna Piłkarz Sosnowiec.
Drużyna gospodarzy nie posiadała szatni dla naszych zawodników i drużyna musiała przebierać się w busie, jednak nawet przy takich warunkach nie poddaliśmy się.

W pierwszej połowie Kromołowska drużyna znacząco przeważała, co przemieniło się na strzelone bramki.
W 8 minucie po świetnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez Jakuba Koclęgę piłka przeszła przez obronę przeciwników i z dwóch metrów nie pomylił się Oskar Osys pakując futbolówkę do bramki na 1:0 dla naszej drużyny.
W 16 minucie meczu po świetnej wymianie podań po raz kolejny piłkę w bramce umieścił Oskar Osys. W międzyczasie kilka okazji mieli gospodarze, lecz nie mogli pokonać Mateusza Szpalę który był tego dnia w rewelacyjnej formie. Przed przerwą z 20 metrów strzał z woleja oddał Paweł Kołton po którym bramkarz gospodarzy nie miał nic do powiedzenia i było już 3:0.

W drugiej połowie gra toczyła się pod dyktando gospodarzy którzy już w 31 minucie strzelili bramkę na 3:1.
Gospodarze jak i goście podczas drugich 30 minut mieli wiele okazji, lecz żadna z drużyn nie zdołała strzelić bramki.