Weekendowe Wyniki

Pierwsza drużyna ,,Źródła" podjęła na własnym stadionie NIWY Brudzowice. Gospodarze od pierwszych minut nieskutecznie atakowali bramkę. Pierwszą groźną sytuację stworzył Marek Surowiec strzałem w poprzeczkę, następnie próbował Krzysztof Bełdowski uderzając w światło bramki, w następnej sytuacji znów odnalazł się w świetnej sytuacji gdzie po dośrodkowaniu Bogdana Szadkowskiego, ten minął się z piłką. Trzecią groźną sytuacją dla piłkarzy ,,Źródła" była sytuacja 1v1 z bramkarzem, Bełdowski niestety nie potrafił pokonać bramkarza gości. Podobną sytuację mięli również przyjezdni, gdzie w sytuacji z naszym bramkarzem, ten popisał się świetną interwencją. Drużyna gospodarzy mimo wielu wykreowanych sytuacjach nie potrafiła ich zamienić na bramki, natomiast drużyna przyjezdna wykorzystał dwie sytuacje, wygrywając tym samym 2:0.

W tą sobotę grała również drużyna młodzieżowa ,,Źródła" trampkarze, którzy spotkanie rozgrywali z Górnikiem Piaski. Mecz od początku rozgrywany był pod dyktando gości, którzy już w 2 minucie wpakowali piłkę do siatki, autorem był Radosław Waniak, jednak jak się okazało po faulu na bramkarzu. Chwilę później Radek znalazł się w podobnej sytuacji i tym razem prawidłowo pokonał bramkarza. W tej samej połowie indywidualną akcją popisał się Mateusz Domagała, który w sytuacji 1v1 nie pomylił się, 2 minuty później miał szansę na podwyższenie, jednak przestrzelił nad bramką. W końcówce pierwszej połowy do protokołu wpisał się Wiktor Bolda, który po dryblingu wdarł się w pole karne przeciwnika, a chwilę później umieścił piłkę w siatce. W drugiej połowie bramkę dla Źródła zdobył Dawid Piwowarczyk, po asyście Kamila Przybylskiego, Dawid miał szansę wykorzystać kilka podobnych sytuacji, jednak za każdym razem obronną ręką wychodził bramkarz gospodarzy. Mecz skończył się wynikiem 4-0 dla przyjezdnych.