ZEW na łopatkach

Od 1 minuty ,,Źródło" postawiło na atak co zaowocowało w pierwszej połowie w dwie bramki, autorami byli Marcin Gryc i Sokołowski Mateusz. Druga połowa to koncertowa gra w ofensywie, worek z bramkami rozwiązał Marek Surowiec, następnie strzelali Mateusz Sokołowski strzałem zza pola karnego, sytuację 1v1 wykorzystał Krzysztof Bełdowski a pięknym zwodem uwieńczonym golem popisał się Bogdan Szadkowski. W końcowych minutach Marek Surowiec nie pozostawił suchej nitki na gospodarzach, kończąc spotkanie 7:1. Jedyną bramkę goście strzelili po rzucie karnym, faulował Wiktor Garas.

Zapraszamy na mecz 26.10.2015 naszych trampkarzy którzy podejmą w poniedziałek vice lidera Skalniak Kroczyce o godz 15:00 na stadionie w Kromołowie