LKS Zabełków Gospodarze

Szymon Kubów Trener

Szymon Kubow

07.09.2014

Kolejnym, choć nieznacznym zwycięstwem zakończył się mecz naszej drużyny z LKS Zabełków.

Mecz od samego początku był na nie najwyższym poziomie, chodź też nie brakowało kilku ciekawych akcji.

Przeciwnik też nie był z najwyższej półki i tym samym nie potrafił zagrozić naszej bramce.

Nasza gra toczyła się głównie na połowie przeciwnika, chodź była szarpana i mało składna, tym samym ciężko nam było przeprowadzić akcje, które stwarzałyby pewne sytuacje bramkowe. Mecz obfitował w liczne nasze błędy w ustawieniu, a także błędy w rozwiązaniach sytuacji ofensywnych. Całe szczęście, iż jedna z sytuacji zakończyła się szczęśliwie i Jakub Kądzioła znalazł się w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie i z pomocą szczęścia "wepchnął" piłkę do bramki przeciwnika, strzelając tym samym jedynego a także zwycięskiego gola!

Przed tym meczem wybraliśmy również naszego kapitana na cały sezon, którym został Adam Brzuchala!!!

Powodzenia Adam!! To jest Bardzo odpowiedzialna rola!!