Piast Gliwice Gospodarze

Bartosz Kowal Trener

dawid kolodziej

06.09.2014

Początek spotkania z obu stron nerwowy, obie drużyny popełniły błędy, ale nic z nich nie wynikało. Niestety w 11 min. Skra strzela bramkę po rzucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym. Na nasze szczęście nie załamaliśmy się i po dwóch minutach zdobyliśmy bramkę wyrównującą, dobra indywidualna akcja Adama i wyłożenie piłki na stopę Błażeja, a on bez problemów ładuje piłkę do siatki. Następnie mecz wyrównany, lecz nasza przewaga się lekko powiększa. Niespodziewanie w 46 min błąd naszej obrony i faul w polu karnym i zdecydowana decyzja sędziego. Zawodnik pewnie wykonał "jedenastkę" i przegrywamy 1:2. Nasi zawodnicy znowu zmotywowani ruszyli na bramkę skry co przyniosło po 2 min bramkę wyrównującą. Dobra akcja naszej drużyny i zaś świetne podanie Adama i Błażej ze spokojem zdobywa swoją drugą bramkę. Tym razem nie daliśmy się odbić rywalom i uciekamy im na jedno bramkową przewagę po indywidualnej akcji Błażej i skompletowaniu hat-tricka. Wynik dobry ale, Skra mogła w każdej chwili wyrównać, więc lekko się cofamy i czekamy na kontrę. Jedna z ostatnich w meczu daje nam bramkę na 4:2 w której weszło trochę przypadku. Koniec meczu był już blisko więc chłopcy się rozluźnili i w doliczonym czasie gry nasz dobrze sprawujący się bramkarz fauluje napastnika i drugi rzut karny. Tym razem Patryk się zmotywował i pięknie odbił i wyłapał dobitkę, a po chwili sędzia zakończył mecz. Cieszy to że nasi piłkarze wytrzymali cały mecz kondycyjnie i graliśmy dobrze piłką. Indywidualne plusy w naszej drużynie to oczywiście Błażej który skompletował hat-tricka, Patryk, który wyłapał kilka dogodnych sytuacji oraz zdobywca dwóch asyst Adam, ale cały skład zasłużył na pochwałę.

relacja ze strony Skry    http://www.ks-skra.pl/nowosci/mlodziez/id,1002/i-liga-trampkarzy-skra-na-tarczy-bez-punktow-w-tej-kolejce.html