Autor:

Radosław Babisz

Utworzono:

20.09.2014

Pierwsze 25 minut to przewaga drużyny GKS-u. Było nawet kilka sytuacji na strzelenie pierwszego gola, ale brakowało skuteczności i czasem tego "ostatniego" podania. W 25 min. bardzo ładną akcją popisał się Paweł Chmiel, który po okiwaniu kilku przeciwników podał do Wadas, a ten zdecydował się na strzał zza pola karnego, który wpadł w okienko bramki LKS-u. Drugą bramkę chwilę później strzelił Szadkowski, który dostał ładne podanie od Smajdora. Szado wyszedł sam na sam z bramkarzem gospodarzy i wykorzystał swoją okazję. Na 3:0 podwyższył Paweł Chmiel. Po odebraniu piłki przez naszych stoperów ruszyła błyskawiczna kontra, Wadas podał do Chmiela a ten strzałem po krótkim słupku podwyższył. Po przerwie na 4:0 strzelił Lewandowski wprowadzony po przerwie na boisko. Na 5:0 strzelił Wadas z rzutu wolnego. Potem strzelali kolejno: Lewandowski, Wadas i Losa. Bramkę straciliśmy po rzucie karnym. Drużyna z Pawłowic mogła wygrać ten mecz jeszcze wyżej, ale pod koniec brakowało skuteczności. Trzeba także pochwalić naszą defensywę, która zagrała bardzo dobrze.