80'

Arkadiusz Przybyła Trener

Radosław Babisz

20.09.2014

Mecz rozpoczął się po myśli naszych zawodników. W pierwszych minutach nasza defensywa wykonała dobry odbiór na połowie przeciwnika, piłka została zagrana do Piotra Chmiela, ten zagrał do Przemka Wadasa, który podał prostopadle do Piotra. Następnie on przebiegł z piłką długi dystans i wyłożył piłkę na "11 metr" gdzie akcję strzałem po długim słupku akcję zakończył Wadas. Chwilę później bramkę na 2:0 strzelił Paweł Chmiel, po zamieszaniu w polu karnym po piłce dośrodkowanej przez Wadasa, on najlepiej zachował się uderzając instynktownie piłkę. Na 3:0 strzelił z rzutu wolnego Wadas. Po przerwie przeciwnicy zabrali się do odrabiania strat. Cała drużyna popełniała błędy. Ofensywa nie potrafiła się przez dłuższy czas utrzymać przy piłce.