60'

Robert Piwko Trener

Emil P

09.09.2014

Bardzo udanie nasza drużyna weszła w rozgrywki ligowe, pokonujemy na wyjeździe drużynę UKSTrampkarz 7:1. Mecz rozpoczął siępo naszej myśli, Kuba Kawecki dośrodkowuje z rzutu rożnego a Arek strzela pierwszego gola. Kolejny gol to bliźniacza sytuacja, z tym, że tym razem najwyżej w polu karnym przeciwnika wyskakuje Konrad Misiak i mamy 2:0. Niestety kolejnego gola tego spotkania strzelają nasi przeciwnicy, błąd w ustawieniu i mamy 2:1. Mimo jeszcze kilku sytuacji takimwynikiemkończy sie pierwsza połowa. Po przerwie mecz to już występ tylko jednego aktora, strzelamy naszemu przeciwnikowi jeszcze pięć bramek nie tracącani jednej. Na listęstrzelców wpisująsię jeszcze Arek Kłosiński, trzy razy Konrad Misiak oraz Kuba Kawecki. Mimo dośćwysokiego wyniku naszym przeciwnikom należąsięwyrazy szacunku ponieważ walczyli do samego końca, życzymy powodzenia w następnych meczach. Należy niestety jeszcze wspomnieć o bardzo fatalnym stanie murawy na boisku w Biskupicach, który to na pewno nie pomagał obu drużynom w pokazaniu pełni swoich możliwości.