Witków
70'

admin

24.09.2014

Nietypowo, bo w środe, swoj pierwszy mecz ligowy na własnym boisku rozegrali nasi trampkarze. W zaleglym spotkaniu 2. kolejki Iskra podejmowala Berit Gluszyca. Mecz mial jednostronny przebieg, a juz po 17 minutach prowadzilismy 6:0.

Spotkanie od samego początku przebiegało pod dyktando naszych zawodników, a kwestia czasu był moment, kiedy strzelimy pierwsza bramke. Uczynil to Jakub Topolski w 7. minucie, po strzale z dystansu. Juz minute pozniej ten sam zawodnik uderzył nie do obrony i mieliśmy 2:0. Potem mieliśmy strzał w słupek w wykonaniu Seweryna Jasiurkowskiego,a po chwili kolejną bramke - tym razem do siatki trafił Kacper Sobies. Chwile potem hat-tricka skompletowal Topolski, po kolejnym ladnym strzale. Na 5:0 podwyższył Sobies, a 60 sekund później swoją czwartą i ostatnią bramke w meczu strzelił Kuba Topolski. Po sześciu szybko strzelonych bramkach przyszedł czas "posuchy", gdyż na bramke nr 7 czekaliśmy ponad 10 minut. Wtedy to ładnie pod poprzeczke uderzyl Dominik Kałuziński. W ostatniej minucie pierwszej połowy bramke do szatni strzałem zza szesnastki zdobył Mateusz Tobiasz i do przerwy prowadziliśmy 8:0.

Druga połowa to bardziej stonowana gra naszej drużyny. Nasi zawodnicy postawili na gre piłką, przez to stwarzaliśmy sobie mniej sytuacji strzeleckich, choc one oczywiście były. Swoja szanse mial m. in. młody Szymon Grudzień, jednak uderzył nad poprzeczka. Po kilku przeprowadzonych zmianach goście mieli swoją jedyną okazje, jednak dobrze zachował sie stojący z konieczności na bramce Piotr Gawlik. W obronie natomiast niesamowicie pewnym punktem byl Przemyslaw Kapuściński, który był niemal nie do przejścia. Gole w drugiej połowie przyszły dopiero w jej ostatnich 10 minutach. Bramki nr 9 i 10 zdobył Tobiasz (pierwsza po ładnym strzale z boku pola karnego, a druga po minieciu bramkarza i uderzeniu do pustej bramki). Wynik zamkneła Nikola Koziarczyk, która na raty strzeliła bramke na 11:0.

Był to dobry mecz w wykonaniu naszej drużyny, która po trzech meczach ma na swoim koncie komplet dziewieciu punktów. Juz za 3 dni gramy kolejny mecz u siebie - podejmiemy ekipe Szczytu Boguszow. Na ten mecz serdecznie zapraszamy w sobote o godz. 11:00.