Magórka Czernichów Gospodarze

Piotr Raczek Kierownik drużyny

woler

13.09.2014

Będąca bez zdobyczy punktowej drużyna Magórki Czernichów podejmowała, na swoim obiekcie, będącą w świetnej formie ekipę z Leśnej. Zdecydowanym faworytem byli goście i to oni pewnie sięgnęli po komplet punktów.

Źródło:http://www.beskidzkapilka.pl/?mod=news&news=4948

Pierwszą bramkę w meczu kibice, zgromadzeni na obiekcie w Czernichowie, obejrzeli w 33 minucie, za sprawą celnego uderzenia Marcina Marciniaka. W 52 minucie goście prowadzą już dwoma golami, dzięki bramce Arkadiusza Urbańskiego. Na trzynaście minut przed końcem bramkę kontaktową uzyskuje dla swojej drużyny Grzegorz Zyzak, jednak ostatnie słowo należy do przyjezdnych, którzy po bramce Macieja Krysty mogą świętować kolejny już komplet punktów.

Leśna, z kompletem punktów, jest pierwsza, Magórka, z zerem punktów na koncie, jest przedostatnia.