Nieznany zawodnik Niesportowe zachowanie

Sebastian Szymala Trener
Piotr Raczek Kierownik drużyny

woler

28.09.2014

W jednym z najciekawiej zapowiadającym się spotkań tej kolejki piłkarze lidera Klasy A Żywiec, LKS Leśna pewnie pokonali dotychczasowego wicelidera rozgrywek, LKS Sopotnia 4:1.

Wszystkie bramki padły w drugiej połowie. Już kilkadziesiąt sekund po wznowieniu gry do siatki rywali piłkę posłał Marcin Marciniak. W 58. minucie gospodarze podwyższyli wynik spotkania, a na listę strzelców wpisał się Maciej Krysta. Po upływie pięciu minut mieliśmy 3:0, gola zapisano na konto Macieja Sowy. Czwarte trafienie w 75. minucie zaliczył Filip Lach. Goście na pięć minut przed końcem odpowiedzieli bramką honorową.

To już ósmy komplet zespołu z Leśnej, który wygodnie usadowił się w fotelu lidera. Beniaminek z Sopotni zaliczył spadek na trzecią lokatę.

źródło: beskidzkapilka.pl