Av
Av

admin

22.09.2014

Mecz naszej młodszej drużyny miał przebieg raczej jednostronny. Już w trzeciej minucie wynik otworzył nasz kapitan - Kacper Sobies. Potem stworzyliśmy sobie kilka okazji do strzelenia bramki, jednak gole nie wpadały. Wreszcie w 14. minucie, ładną asystę Mateusza Tobiasza wykorzystał Piotr Gawlik i zrobiło się 2:0. Niestety minutę później chwila rozluźnienia w naszych szeregach obronnych i gospodarze strzelają bramkę kontaktową. Przed przerwą najwięcej okazji na zdobycie gola miał Dominik Kałuziński, jednak miał tego dnia ogromnego pecha, bo nic nie chciało wpaść. Pięć minut przed zakończeniem pierwszej połowy po ogromnym zamieszaniu bramkę na 3:1 strzela Sobies i takim wynikiem kończymy pierwszą część gry.

Druga połowa zaczyna się znakomicie. Nasza drużyna w końcu zaczyna grać piłką i tworzyć składne akcje. Po pierwszej z takich, ładną bramkę z woleja zdobywa Seweryn Jasiurkowski. Kilka minut później gospodarze znów zmniejszają różnicę bramkowa, gdy po rzucie wolnym zawodnik Podgórza zaskoczył naszego bramkarza strzałem w krotki róg. Jednak już dwie minuty później hat-tricka kompletuje Kacper Sobies i znów wygrywamy trzema golami. Do końca meczu mieliśmy przewagę, mimo kilku wprowadzonych zmian. Gole już jednak nie padły i nasza drużyna odniosła drugie zwycięstwo w drugim swoim meczu. Brawo!