Iskra Witków Śląski - Szczyt Boguszów-Gorce

Witków

Hubert Wąs

29.09.2014

Mecz naszej młodszej drużyny zaczął się od niemal szturmowych ataków na bramkę gości. Przez pierwszy kwadrans mieliśmy co najmniej 5 stuprocentowych okazji do strzelenia bramki. Sztuka ta udała nam się jednak w minucie 17., kiedy to gola zdobył Kacper Sobies. Dominacja Iskry trwała nadal, i nadal mieliśmy problemy ze skutecznością. W 29. minucie Iskra strzela piękną bramkę po dwójkowej akcji - asystę Seweryna Jasiurkowskiego wykorzystuje Mateusz Tobiasz. Kilka minut później goście wychodzą z jedyna akcja w pierwszej połowie i strzelają gola kontaktowego. Jednak bramkę do szatni strzela Iskra, a konkretnie Nikola Koziarczyk, która wykorzystała dobre dogranie Piotra Gawlika.

Druga polowa to dalsza dominacja naszej młodej drużyny. Czwartą bramkę w meczu strzelił głowąJasiurkowski. Kolejną bramkę zdobył silnym strzałem Sobies, po ładnym podaniu Filipa Chronowskiego. Trzy minuty później bramkę nr 6 strzela  Nikola Koziarczyk, a ostatniego gola w meczu strzela zawodnik urodzony w 2005 roku, czyli Szymon Grudzień. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem Iskry, a taka grę jak w tym meczu, chcemy oglądać w każdym spotkaniu.

5. kolejka kl. TT (27.09.2014)

Iskra Witków - Szczyt Boguszów 7:1 (3:1)
1:0 Sobies 17' (asysta Koziarczyk)
2:0 Tobiasz 29' (asysta Jasiurkowski)
2:1 --- 33'
3:1 Koziarczyk 35' (asysta Gawlik)
4:1 Jasiurkowski 49' (asysta Tobiasz)
5:1 Sobies 55' (asysta Chronowski)
6:1 Koziarczyk 58' (asysta Tobiasz)
7:1 Grudzień 68' (asysta Sobies)

Iskra: Stafin - Majerski (45' Grudzień), Kapuściński P., Górczyk (67' Guliński), Nowak (36' Lewandowski) - Topolski (36' Chronowski), Tobiasz (60' Kapuściński D.), Jasiurkowski, Gawlik (53' Kołodziej) - Koziarczyk (65' Mastej), Sobies (kpt).