Wałbrzych
70'

admin

06.10.2014

Do meczu z Zagłębiem Wałbrzych nasi trampkarze przystępowali z kompletem punktów i na szczęście dalej możemy szczycićsią tą piękną serią. Pierwsza połowa miała raczej jednostronny przebieg, a stroną przeważającą była Iskra. Pierwszą bramkę lobem strzelił Seweryn Jasiurkowski w 8. minucie. Cztery minuty później strzałem zza pola karnego prowadzenie podwyższył Jakub Topolski. Minutę przed końcem pierwszej połowy najlepiej w polu karnym ustawił się Dominik Kałuziński, który dobił strzał i do przerwy mieliśmy 3:0.

Druga połowa też zaczęła się od naszych ataków, jednak raziliśmy nieskutecznością. Po dokonaniu kilku zmian, spotkanie zaczęło się wyrównywać, jednak kolejną bramkę zdobyła Iskra, a konkretnie jej kapitan, czyli Kacper Sobies. Ostatnie dwa gole w meczu nalezały do gospodarzy, jednak nie odebrało nam to zasłużonego zwycięstwa i to Iskra jest liderem ligi trampkarzy.