Jedlina-Zdrój
70'

admin

21.10.2014

Do Jedliny-Zdroju nasi trampkarze udali się po przekonującym zwycięstwie nad najgroźniejszym rywalem z Gorc, lecz i tym razem nasi zawodnicy spodziewali się trudnej przeprawy. Jednak już po 25 minutach gry nasz zespół prowadził 4:0 po trzech bramkach Radosława Górczyka i jednej Mateusza Tobiasza. Gospodarze strzelili w pierwszej połowie tylko jedną bramkę, w 34. minucie. Druga połowa zaczęła się również obiecująco - po golu samobójczym zawodnika Zdroju Iskra prowadziła 5:1. Po dokonaniu kilku zmian personalnych gospodarze zdołali strzelić dwie bramki, jednak mecz zasłużenie wygrała nasza drużyna - 5:3.

10. kolejka kl. TT - AWANSEM (14.10.2014)

Zdrój Jedlina-Zdrój - Iskra Witków 3:5 (1:4)
0:1 Górczyk 12' (asysta Gawlik)
0:2 Górczyk 16'
0:3 Tobiasz 22'
0:4 Górczyk 25' (asysta Sobies)