26'

Bartosz Ogrodnik Trener

admin

29.10.2014

W środowym meczu na własnym boisku graliśmy z drużyną Białego Orła Mieroszów. Początek spotkania był nerwowy, jednak już w 8. minucie Iskra wyszła na prowadzenie, a autorem bramki był Radosław Górczyk. Pięć minut później ten sam zawodnik wypuścił w uliczkę Kacpra Sobiesa, a nasz kapitan zdobywa gola na 2:0. Napór Iskry trwał nadal, czego udokumentowaniem była kolejna bramka, a zdobył ją Górczyk. Niestety po tym golu nasza drużyna straciła koncentrację, z czego skorzystali goście strzelając bramkę. Do przerwy gole już nie padły.
Możemy zdradzić, że w drugiej połowie gole również nie padły, choć wiele okazji ku temu mieli nasi zawodnicy. Dwukrotnie przed wyborną szansą stawał wprowadzony na boisko Piotr Bednarek (raz nawet uderzył w słupek), swoje okazje mieli również: Dominik Kałuziński czy Mateusz Tobiasz, jednak tego dnia wynik został ustalony do przerwy, a Iskra mogła dopisać sobie kolejne 3 punkty.

11. kolejka kl. TT - AWANSEM (22.10.2014)

Iskra Witków - Biały Orzeł Mieroszów 3:1 (3:1)
1:0 Górczyk 8'
2:0 Sobies 13' (asysta Górczyk)
3:0 Górczyk 21'
3:1 --- 26'

ISKRA: Stafin - Gawlik, Kapuściński P., Koziarczyk, Nowak (45' Majerska) - Topolski (36' Bednarek), Jasiurkowski, Tobiasz (65' Kurnyta), Chronowski (36' Kałuziński) - Górczyk (68' Kołodziej), Sobies (kpt).