REZERWA
REZERWA

rezerwa rezerwa

12.10.2014

Mecz za 6 punktów okazał się łatwiejszy niż zakładano szczególnie 1 połowa. Na początku meczu jednak zbyt dużo miejsca w śrosku pola i przeciwnik wchodzi w obronę jak w masło tworząc kilka groźnych sytuacji. Z czasem ogarniamy środek pola i mamy więcej z gry szybko zdobyta bramka dodaje nam animuszu, idziemy za ciosem i do przerwy prowadzimy 3:0. 2 połowa to już chyba standard zaczynamy od starty bramki, ale ponownie szybko się ogarniamy i podwyższamy prowadzenie, ostatnie 5 minut meczu to już jakaś masakra brak sił i czekanie na gwizdek sędziego na szczęście Sznapsom brakło czasu żeby odmienić sytuacje. Mecz w Naszym wykonaniu bardzo dobry niezła skuteczność dobra gra z tyłu i 3 punkty zapisujemy na konto Rezerwistów