Marek Demko Trener
Rafał Kaczmarczyk Trener

prezesjuwe

08.10.2014

Zacięty mecz pełen emocji w wykonaniu młodzików. Pierwsze zwycięstwo nowej drużyny JUWe i dla większości chłopaków pierwsze w życiu a dla niektórych pierwsze od roku. W pierwszej połowie atakujemy środkiem. Kacper Duży trafia w poprzeczkę. Za chwile kontra gości i tracimy bramkę. Ciągle nacieramy to z prawej to z lewej strony i Kacper Duży ponownie trafia w poprzeczkę. Goście znowu kontrują i strzelają drugą bramkę. Po przerwie atakujemy skrzydłami i oddajemy dużo strzałów. Najpierw Marcin Kuliberda strzela z dystansu bramkarz broni lecz Mateusz Jurek dobija do bramki. Kilka minut potem na strzał z 20 metrów decyduje się Robert Trzonek i strzela obok słupka i mamy 2-2. W końcówce mocno naciskamy i atakujemy. Dwie minuty przed końcem piłkę zdobywa Kacper Duży biegnie z piłką lewą stroną i w sytuacji sam na sam podaje do Patryka Skitka i ten strzela zwycięskiego gola. Brawo chłopaki za walkę i determinację dzięki której wygraliście mecz z silniejszym fizycznie przeciwnikiem. Najlepszym zawodnikiem meczu została Natalia Majewska.