Grodno Leśnik Kobiór - OKS JUWe Tychy Jaroszowice

27.07.2020

23.08.2014.(sobota), 17:00 - Kobiór

Leśnik Kobiór 0:0 JUW-e Jaroszowice

Sędziowali: Paweł Kłyk (główny) oraz Mirosław Gretka i Grzegorz Rozmus (asystenci)

Leśnik: Wojciech Kłakus - Rafał Białas, Marcin Myszor, Robert Hyba, Paweł Myszor - Paweł Targiel, Adrian Chrobok, Dawid Kulisz - Marek Jędyczek, Rafał Pasternak, Tomasz Zawadzki (76.Sebastian Suchan)

Rezerwowi: Bartosz Kozyra, Rafał Ulman, Krzysztof Gruszka.

Trener: Adrian Cebula.

JUW-e: Szymon Kwiatkowski - Damian Kryla, Damian Nyga, Jacek Mikolasz (80.Damian Łatka), Radosław Roszak (46.Krzysztof Firlej), Robert Kaczmarczyk, Rafał Kaczmarczyk, Tomasz Czarnecki, Tomasz Leśniewski, Rafał Wendreński (61.Mateusz Matejko), Bartosz Hornik.

Rezerwowi: Andrzej Białoń, Mateusz Drąg, Krzysztof Szczygieł, Mateusz Wagstyl.

Trener: Grzegorz Broncel.

Żółte kartki: Sebastian Suchan (82.faul), Rafał Pasternak (87.faul) - .

prezesjuwe

10.11.2014

Mecz z Leśnikiem rozpoczął się bardzo spokojnie obie drużyny czekały na pokaz siły przeciwnika. I tak czekały w pierwszej połowie prawie cały czas. Nieliczne akcje przerywały to senne widowisko. Drużyna z Kobióra dwukrotnie nam zagroziła lecz nie były to sytuacje stuprocentowe. JUWe natomiast miało sytuacje stuprocentową w 32 minucie. Robert Kaczmarczyk z lewej strony podaje w pole karne do niepilnowanego Roszaka lecz ten trafia w bramkarza. Pierwsza połowa przespana przez JUWe. W drugiej połowie mamy przewagę stwarzamy sytuacje. 3 sytuacje miał Robert Kaczmarczyk lecz strzelał niecelnie. Gospodarze czekali na kontry i pierwszy raz zaatakowali dopiero w 70 minucie lecz w sytuacji sam na sam napastnik nie trafił w bramkę. JUWe naciskało gospodarzy lecz mocno przeszkadzali sędziowie szczególnie boczny który w każdej pozycji pokazywał spalonego. Sytuacje w końcówce mieli jeszcze Leśniewski Firlej, Matejko, Rafał Kaczmarczyk lecz nie udało się strzelić gola. Na dodatek w ostatnich minutach Leśnik mógł zdobyć bramkę lecz na szczęście gospodarze nie mieli dobrze nastawionych celowników.

Podsumowując typowy mecz na remis ze wskazaniem na JUWe. I trzeba dodać ze drużyna z Kobióra nie leży drużynie JUWe szczególnie w Kobiórze. A my już czekamy na derby z Siódemka Tychy w sobotę o 17,00 gdzie gra kilku naszych byłych zawodników. OJ będzie ciekawie