LKS Studzienice Gospodarze

Adrian Cebula Trener
Kamil Giel Kierownik drużyny

30.07.2020

Mecz od początku toczył się pod dyktando Leśnika, lecz to gospodarze po jednej z kontr wyszli na prowadzenie. Akcja prawą stroną zejście do końcowej linii, wycofanie piłki do tyłu pomiędzy obrońce i bramkarza Leśnika i Marcin Urbańczyk trafił do pustej bramki. Leśnik cały czas atakował, pochwalić trzeba każdego ofensywnego gracza po kolei. Jednak akcje Leśnika, albo dobrze powstrzymywali obrońcy albo brakowało troszeczkę szczęścia.

Tuż po gwizdu oznaczającym początek drugiej połowy Leśnik ruszył do huraganowych ataków. Już w pierwszych sekundach w doskonałej sytuacji chybił Adrian Chrobok. Jednak minutę później mamy krótkie rozegranie rzutu rożnego. Kalinowski na 16 metr do Pasternaka, a ten dobrym strzałem pokonał Mariusza Niemca. Leśnik cały czas "siedział" na Studzienicach. Gospodarze praktycznie nie istnieli, bo poza dwoma strzałami z rzutów wolnych nie stworzyli sobie żadnej sytuacji. Leśnik miał ich kilka a nawet kilkanaście. Najlepsze w końcówce meczu. Najpierw po strzale Patryka Serafina piłka trafiła w wewnętrzną część słupka i wypadła w pole. A później pani sędzina anulowała gola dla Leśnika, gdyż dopatrzyła się zagrania ręką jednego z naszych graczy.

21.08.2014.(niedziela), 16:00 - Studzienice

LKS Studzienice 1:1(1:0) Leśnik Kobiór

1:0 - Marcin Urbańczyk, 16 min

1:1 - Rafał Pasternak, 47 min

Sędziowali: Sonia Zawisz (główny) oraz Łukasz Stęchły i Damian Drabik (asystenci)

Studzienice: Mariusz Niemiec - Artur Grzechnik (80.Łukasz Czernecki), Grzegorz Furtok, Przemysław Pyrtek, Kamil Sornowski, Dawid Pilar, Kamil Grzechnik, Łukasz Grzechnik, Krzysztof Michniok (50.Paweł Galoch), Marcin Urbańczyk (70.Bartłomiej Janosz), Piotr Urbańczyk.

Rezerwowi: Marcin Niemiec, Henryk Szafrański.

Trener: Henryk Szafrański.

Leśnik: Paweł Targiel - Bartosz Kozyra, Marcin Myszor, Robert Hyba, Paweł Myszor - Rafał Białas, Adrian Chrobok, Rafał Pasternak - Patryk Serafin, Tomasz Zawadzki (82.Rafał Ulman), Rafał Kalinowski (64.Dawid Kulisz).

Rezerwowi: Tomasz Kłakus, Krzysztof Gruszka, Wojciech Kłakus.

Trener: Adrian Cebula.

Żółte kartki: Piotr Urbańczyk (85.niesp.zach.) - Bartosz Kozyra (51.faul), Rafał Pasternak (85.niesp.zach.)