Grzegorz Broncel Trener
Michał Nyga Kierownik drużyny

prezesjuwe

12.11.2014

Mecz ostatniej szansy dołączenia do czołówki, niestety znowu zaprzepaszczony. Pomimo braku kilku zawodników mogliśmy a nawet powinniśmy wygrać w Kryrach. Pierwsza połowa bardzo spokojna obie drużyny czekały na to co pokaże przeciwnik i obie drużyny stworzyły po 1 groźnej sytuacji. Po przerwie zrobiło się ciekawiej. Gola strzelamy w 80 minucie na 1-0 po strzale Firleja i wydawało się że spokojnie wygramy. I jak w poprzednich meczach w końcówce tracimy gola oraz Roberta Kaczmarczyka który otrzymuje 2 żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną. Nasz kapitan niestety był myślami gdzie indziej i teraz pora na pauzę. A za tydzień mecz z Czarkowem musimy po prostu wygrać, w przeciwnym razie drużynę czekają zmiany.