Grzegorz Broncel Trener
Michał Nyga Kierownik drużyny

prezesjuwe

12.11.2014

Wynik nie odzwierciedla przebiegu meczu. Zaczynamy w składzie z 17 - letnim Mateuszem Drągiem w ataku. Goście zaczynają w 10 zawodników co wyraźnie dekoncentruje zawodników JUWe "bo musimy wygrać łatwo i przyjemnie" Od początku narzucamy swoje warunki gry lecz goście bronią w szesnastce i ciężko stworzyć sytuacje. Pierwszą akcje bramkową stwarzamy w 12 minucie lecz Kryla w sytuacji sam na sam nie trafia w bramkę z 8 metrów. W 18 minucie Hornik strzałem z 20 metrów trafia w słupek piłka wychodzi w pole i Leśniewski strzela gola lecz sędziowie pokazują spalonego. Pierwszego gola strzelamy w 27 minucie po rzucie rożnym. Dośrodkowanie Leśniewskiego strzałem z półobrotu na gola zamienia Kryla i to jego debiutancka bramka w JUWe. Kolejną bramkę zdobywamy po najładniejszej akcji meczu i strzale Hornika w samo okienko. Wymiana piłki w środku pola , Kaczmarczyk Robert zagrywa do Pomietły, ten z pierwszej piłki podaje do Hornika który oddaje strzał w okienko. Do przerwy 2-0. Po przerwie szybko staramy sie strzelić gola lecz nic nam nie wychodzi. Dopiero Robert Kaczmarczyk strzałem z 25 metrów pod poprzeczkę w 56 minucie daje bramkę na 3-0 i uspokojenie. Od tej pory istniała na boisku tylko jedna drużyna - JUWe. Goście się odkryli my natomiast przeprowadzaliśmy akcje za akcją. Kolejnego gola strzelamy w 61 minucie. Piłkę na skrzydło dostaje Hornik podaje na 14 metr i Leśniewski strzałem przy słupku zdobywa 4 gola. Piątą bramkę w 67 minucie strzela Robert Kaczmarczyk po zamieszaniu w polu karnym i "bilardzie" i strzałem pod poprzeczkę. Kolejne sytuacje mieli jeszcze Robert Kaczmarczyk trafiając w poprzeczkę, Hornik dwukrotnie w sytuacji sam na sam lecz za każdym razem rewelacyjnie broni bramkarz gości, ponownie Robert Kaczmarczyk w sytuacji sam na sam no i strzał z 20 metrów Wendreńskiego przy słupku lecz bramkarz broni w sposób niesamowity. Jeszcze sytuacje sam na sam miał Matejko lecz bramkarz broni strzał i ponownie Matejko strzela z 20 metra lecz znowu broni bramkarz gości. W końcówce goście wyprowadzają kontrę lecz Kwiatkowski wygrywa pojedynek sam na sam. Podsumowując przebieg meczu to graliśmy jedną z najsłabszych drużyn w rozgrywkach i widać że beniaminek nie będzie miał łatwej drogi do utrzymania.

Najlepszym zawodnikiem uznano Roberta Kaczmarczyka strzelca dwóch bramek.