Adrian Cebula Trener
Kamil Giel Kierownik drużyny

Kamil Giel

27.07.2020

Mecz w pierwszej połowie nie porwał na kolana. Jedynego gola w 11 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zdobył Jacek Mikolasz. Na początku drugiej połowy jesteśmy świadkami podobnej sytuacji. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, dwa przebicia głową i Rafał Wendreński podwyższył prowadzenie. W 72 minucie spotkania jeden z obrońców Leśnika sfaulował napastnika gospodarzy i sędzia wskazał na 11 metr. Pewnym wykonawcą okazał się Jacek Mikolasz. Kiedy wydawało się, że JUW-e pewnie dowiezie zwycięstwo do końca, Leśnik w ciągu 30 sekund zdobył dwa gole. Najpierw po dobrej akcji zespołowej w szesnastce został sfaulowany Marek Jędyczek. Rzut karny na gola zamienił Dawid Kulisz. Po rozpoczęciu gry przez JUW-e zawodnicy Leśnika gwałtownie ruszyli do ataków i odebrali futbolówkę. Kapitan Leśnika - Kulisz wyłożył piłkę do Marcina Myszora, który strzałem do pustej bramki zdobył gola kontaktowego. Do końca meczu zostało 10 minut, lecz zawodnicy JUW-e skutecznie przeszkadzali Leśnikowi w grze, faulując Kobiórzan i grając na czas.

3:2 - Marcin Myszor, 81 min

Sędziowali: Paweł Dziopak (główny) oraz Sebastian Hutny i Jacek Bielecki (asystenci)

JUW-e: Łukasz Hermann - Piotr Haśnik, Damian Nyga, Jacek Mikolasz, Michał Pomietło, Bartosz Hornik, Rafał Kaczmarczyk, Damian Łatka, Rafał Wendreński, Krzysztof Firlej, Paweł Biolik.

Rezerwowi: Andrzej Białoń, Adrian Stachura, Mateusz Drąg.

Trener: Grzegorz Broncel.

Leśnik: Michał Woźnica - Dominik Bam, Robert Hyba, Marcin Myszor, Sebastian Suchan - Paweł Targiel, Tomasz Zawadzki, Dawid Kulisz - Marek Jędyczek, Rafał Ulman (51.Łukasz Berski), Bartosz Kozyra.

Rezerwowi: -.

Trener: Adrian Cebula.

Żółte kartki: Paweł Biolik (32.niesp.zach.), Damian Nyga (87.faul) - Tomasz Zawadzki (89.faul), Michał Woźnica (90+1.niesp.zach.)

prezesjuwe

12.04.2015

Przed meczem liczyliśmy na 3 punkty i te zostały na JUWe ale końcówka meczu nie po raz pierwszy dostarczyła sporo emocji dlatego warto wybierać się na mecze JUWe.

Początek meczu bardzo spokojny jakby nikomu nie zależało na zwycięstwie. Pierwsza akcja JUWe i mamy gola. Rzut rożny wykonuje Firlej najwyżej wyskakuje Mikolasz i strzałem głową obok słupka zdobywa gola. w 31 minucie mamy rzut wolny z 18 metra lecz Nyga strzela w bramkarza. Pod koniec próbuje jeszcze Kaczmarczyk lecz strzał z 20 metra mija o kilka centymetrów poprzeczkę. Pierwsza połowa senna i kończy się rezultatem 1-0. Po przerwie w mecz dużo lepszy .W 59 minucie z rzutu wolnego zagrywa Nyga, wrzuca na głową do Mikolasza ten zgrywa głową w pole karne a tam najlepiej ustawiony Wendreński głową strzela pod poprzeczkę z 8 metra. W 71 minucie po zagraniu ręką w polu karnym sędzia wskazuje na rzut karny. Mikolasz pewnym strzałem zdobywa gola na 3-0 i można powiedzieć że po meczu. Nic bardziej mylnego. W 77 minucie wykonujemy rzut rożny piłkę traci Firlej i kontra gości doprowadza do rzutu karnego. I mamy 3-1. Juwe rozpoczyna mecz, tracimy piłkę, goście wymieniają 2 podania i tracimy 2 bramkę w 78 minucie. Na szczęście nie straciliśmy już wiecej bramek i zasłużenie wygraliśmy bo goście stworzyli tylko 2 sytuacje i dostali dwa prezenty z których skorzystali. Podsumowaniem meczu niech zostanie motto że gra się 90 minut. My graliśmy tylko 77. Oby to była nauczka na derby w niedzielę z Siódemką Tychy.