Kamil Giel Kierownik drużyny
Tomasz Malcharek Trener

Kamil Giel

30.07.2020

Mecz rozpoczął się fatalnie dla Leśnika. Już w 3 minucie obrońca stracił piłkę we własnym polu karnym i Michał Żemła strzałem pod poprzeczkę wyprowadził gości na prowadzenie. 10 minut po raz kolejny fatalnie zachował się defensywa Kobiórzan, obrońca wybijał piłkę w środek pola karnego i Mateusz Piesiur podwyższył prowadzenie. Do przerwy 0:2. W 63 minucie rzut rożny dla Goczałkowic, centra i strzałem prawą nogą Żemła zdobył kolejną bramkę. Ozdobą spotkania był ładny gol z woleja Piesiura w 77 minucie. W ostatnich sekundach Leśnika dobili Adam Złotek i Mateusz Piesiur, który skompletował hat-tricka.

0:6 - Mateusz Piesiur, 88 min

Sędziowali: Tomasz Dudka (główny) oraz Sławomir Słonka i Wojciech Nowak (asystenci) - Podokręg Żywiec.

Leśnik: Michał Woźnica - Dominik Bam, Marcin Myszor, Rafał Białas (77.Krzysztof Gruszka), Sebastian Suchan - Paweł Targiel, Tomasz Zawadzki, Dawid Kulisz (17.Dawid Szromek) - Marek Jędyczek, Rafał Ulman (46.Łukasz Berski), Bartosz Kozyra.