Czapla Kryry Gospodarze

Adrian Cebula Trener
Kamil Giel Kierownik drużyny

26.07.2020

Mecz rozpoczął się od śmiałych ataków Leśnika, czego efektem był wypracowany rzut karny przez Marcina Myszora. Jednak świetnie spisujący się bramkarz Czapli - Damian Biolik wyczuł naszego zawodnika wykonującego rzut karny. Przypomnijmy, że w rundzie jesiennej podczas meczu w Kobiórze, również obronił rzut karny z tym, że tam pechowym wykonawcą był Rafał Pasternak, a teraz Rafał Białas. Niestety nasi rywali wbili nam bramkę do szatni. Zamieszanie w polu karnym i 17-letni Dawid Morcinek strzałem z 10 metrów po ziemi umieścił piłkę w siatce. W drugiej połowie gospodarze ukłuli jeszcze raz. W 67 minucie błąd obrońcy Leśnika wykorzystał zawodnik Czapli, podał do Kamila Szwedy, który strzałem z lewej nogi z 14 metrów ustalił wynik spotkania.

25.04.2015.(sobota), 17:00 - Kryry

Czapla Kryry 2:0(1:0) Leśnik Kobiór

1:0 - Dawid Morcinek, 42 min

2:0 - Kamil Szweda, 67 min

Sędziowali: Krzysztof Tymek (główny) oraz Michał Świder i Sebastian Woleń (asystenci)

Czapla: Damian Biolik - Michał Góra, Sebastian Góra (75.Karol Samulczyk), Kamil Szweda, Krzysztof Samulczyk (60.Błażej Świerkot), Tomasz Morcinek, Zbigniew Kozber, Mateusz Świerkot, Dawid Morcinek, Michał Pustelnik, Karol Ksiądz (90.Marcin Szewczyk).

Rezerwowi: Tomasz Stebel, Arkadiusz Stalmach, Łukasz Lasek, Krzysztof Palarczyk.

Trener: Jarosław Warzecha.

Leśnik: Michał Woźnica - Łukasz Berski, Dominik Bam, Robert Hyba, Sebastian Suchan (75.Rafał Ulman) - Paweł Targiel (64.Dawid Szromek), Tomasz Zawadzki, Rafał Białas - Marcin Myszor, Marek Jędyczek, Bartosz Kozyra (75.Marcin Zienkiewicz).

Rezerwowi: Tomasz Kłakus.

Trener: Adrian Cebula.

Żółte kartki: Błażej Świerkot (21.niesp.zach. - na ławce rezerwowych), Mateusz Świerkot (29.faul) - .

W 21 minucie Rafał Białas (Leśnik) nie wykorzystał rzutu karnego (Damian Biolik obronił).