Adrian Cebula Trener
Kamil Giel Kierownik drużyny

Kamil Giel

31.07.2020

Mecz rozpoczął się od szturmu gospodarzy na bramkę Leśnika. Jednak po kilkunastu mecz się wyrównał. Niestety naszemu nowemu zawodnikowi Łukaszowi Morcinkowi odnowiła się kontuzja i chyba w Leśniku już nie zagra. W czasie gdy graliśmy w dziesięciu straciliśmy gola na 1:0. Ładnym strzałem z dystansu popisał się kapitan Josieńca - Marcin Senczek. Leśnik próbował atakować, lecz dobre indywidualne akcje Błażeja Kozyry i Tomka Zawadzkiego kończyły się niecelnymi strzałami. Tuż przed przerwą po błędzie obrońców Leśnika nasi rywale strzelili bramkę na 2:0. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił i w 75 minucie kapitalnym strzałem z woleja wynik spotkania ustalił Rafał Dąbrowski. Honorowego gola mógł zdobyć Zawadzki, lecz najpierw strzelił w spojenie słupka z poprzeczką, a później jego strzał po ładnej akcji z Markiem Jędyczkiem został zablokowany.

23.05.2015.(sobota), 17:00 - Radostowice

Josieniec Radostowice 3:0(2:0) Leśnik Kobiór

1:0 - Marcin Senczek, 18 min

2:0 - Marcin Senczek, 41 min

3:0 - Rafał Dąbrowski, 75 min

Sędziowali: Grzegorz Janoszek (główny) oraz Tomasz Sajbor i Wojciech Sajbor (asystenci) - Podokręg Żywiec.

Josieniec: Józef Kowalski - Dawid Kolarz, Łukasz Senczek, Robert Skapczyk, Grzegorz Adamski (80.Michał Gołek), Adam Waleczek, Aleksander Skipioł (88.Krzysztof Gaża), Michał Oślislok, Bartłomiej Mrzyczek, Marcin Senczek (85.Mateusz Birowski), Rafał Dąbrowski.

Rezerwowi: Mateusz Malik, Marcin Parma, Wojciech Balcarek, Robert Baron.

Trener: Krzysztof Skiba.

Leśnik: Michał Woźnica - Łukasz Berski, Łukasz Morcinek (20.Krzysztof Gruszka, 62.Paweł Targiel), Marcin Myszor, Dominik Bam - Rafał Ulman, Tomasz Zawadzki, Rafał Białas - Błażej Kozyra (75.Tomasz Kłakus), Marek Jędyczek, Bartosz Kozyra.