LKS Trzebownisko Gospodarze

Mateusz Wójcik Trener

Chenio10

18.04.2015

O losie meczu zdecydowały dwie pierwsze minuty. Gospodarze zaczynają od środka i przeprowadzają akcję, nasi zawodnicy wybijają piłkę na rzut rożny. Wrzutka... i niestety przegrywamy 1;0. Chwile później Korona zaczyna, piłke przejmują gospodarze i dzieje się to samo co przy 1 bramce. Dwa gole w ciągu 2 minut z rzutów rożnych. Korona próbowała odpowiedzieć bramką, ale niestety brak skuteczności oraz słaba gra na to nie pozwoliły. Co się nie udało Koronie, udało się Trzebowniskowi -32 minuta - kolejny rożny... i tracimy bramkę na 3;0. Do końca meczu już nic ciekawszego się nie wydarzyło. Próbowaliśmy za wszelką cenę zdobyć chociaż jednego gola, ale niestety nie udało się.
   Niezbyt dobry mecz naszych chłopaków, jest jeszcze wiele do poprawienia, a na pewno rzuty rożne, po których straciliśmy dziś 3gole.
   Już za tydzień jeden z najważniejszych meczów dla naszej drużyny. Do Dobrzechowa przyjedzie "Korona", ale ta z Rzeszowa. Trzeba przypomnieć, że w pierwszym meczu nasza drużyna wygrała 3;0, istotna kwestia to kartki - 3 czerwone oraz 4żółte. Zapowiada się "ostre" widowisko. Na pewno żadna drużyna nie odpuści i będziemy świadkami dobrego widowiska. Już teraz zapraszam na Dobrzechowski stadion o godzinie 11.00 w sobotę!