roster.substituted.change 20'

Błoński Krzysztof Trener

scorpio

08.05.2015

Pierwsza połowa zaczęła się bardzo obiecująco dla naszych chłopaków. W 10 minucie rzut karny wykonywał sam poszkodowany Szkodnik, jednakże golkiper Gwiazdy obronił jego strzał. Następne minuty przyniosły również dogodne sytuacje dla gospodarzy, jednakże po wyjściu na czystą pozycję i minięciu Lutora, napastnik nie trafił do pustej bramki. Gra była w miarę wyrównana. W drugiej połowie zarówno jedna jak i druga drużyna miała swoje okazje do strzelenia gola, ale coś zawodziło. W 43 minucie nasz błąd bezlitośnie wykorzystał jeden z zawodników Gwiazdy i ustalił wynik meczu na 1:0. Choć gra naszej drużyny była poprawna to jednak nie wystarczyło, aby wywieźć korzystny rezultat. Zapominamy o tym spotkaniu i skupiamy się na następnej kolejce ligowej, w której przyjdzie nam się zmierzyć już za dwa dni z drużyną Rozwoju Katowice. Do boju ORLIK !!!