90'

Edmund Kucharek Trener

Bartosz Piasecki

02.06.2015

W niedziele 31 maja nasi seniorzy rozegrali kolejny mecz Świdnickiej B klasy II. Rywalem Orła była drużyna z Burkatowa. Mecz rozpoczął się bardzo korzystnie dla naszej drużynie bo już w 2 minucie D.Kuźniarski kopie piłkę do pustej bramki jednak piłka nabiera dziwnej rotacji i zatrzymuje się , sędzia odgwizduje spalonego. Darek pokazał że umie strzelać gole zaledwie 4 minuty później kiedy to Sułkowski podaje mu do pustej bramki i mamy 1:0. Na kolejna bramkę nie musieliśmy długo czekać bo w 9 minucie E.Kucharek przerzuca piłkę przez obronę i dochodzi do niej M.Kucharek który zamienia to idealne podanie na bramkę i po niecałych 10 minutach mamy już 2:0. W 19 minucie meczu Kuźniarski wpada w pole karne i uderza jednak bramkarz pewnie broni ten strzał.Cztery minuty później kolejna okazja do zdobycia bramki , rzut wolny na 20m od bramki do piłki podchodzi G.Kucharek i oddaje strzał który wybija bramkarz, było blisko pięknego gola.W 26 minucie Sułkowski wychodzi sam na sam z bramkarzem jednak nie udaje mu się wykorzystać tej sytuacji i piłka ląduje w rękach bramkarza.Dwie minuty później ''Komar'' popisuje się znakomitą obroną z 9m , jednak już przy następnej akcji czyli rzucie rożnym obrona nie do końca pokryła i trzeba było wyjmować piłkę z siatki po strzale z ostrego kąta.To była bramka kontaktowa która wprowadziła odrobinę nerwowości w naszej grze jednak w 37 minucie M.Jarmużek wychodzi sam na sam i pewnym strzałem pokonuje bramkarza i mamy już 3:1 co znacznie uspokoiło naszych piłkarzy.Wynik mógł się poprawić już 6 minut później kiedy to znów Sułkowski wyszedł sam na sam markując strzał jednak nie trafił nawet w bramkę. W przerwie meczu z boiska szedł E.Kucharek w jego miejsce pojawił się K.Juraszek.Druga połowa od początku należała do nas , Juraszek w 49 minucie wbiegł w pole karne i został sfaulowany , sędzia pokazał na 11 metr , karnego wykorzystał M.Kucharek dając wysoką przewagę i mieliśmy już 4:1.W 59 minucie znowu chwila niepewności , Błażkiewicz ślizga się i upada przed polem karnym dając pole zawodnikowi rywali który podaje do swojego kolegi z zespołu na pustą bramkę i mamy już 4:2.Trener zareagował szybko i minute później oglądaliśmy zmianę za Błażkiewicza na boisku pojawił się J.Żaba.Przedostatnią zmianę oglądaliśmy w 68 minucie kiedy to A.Wiktor zastąpił M.Cimerowskiego.W 70 minucie mogło się zrobić znowu nerwowo bo napastnik Burkatowa wyszedł sam na sam z naszym bramkarzem jednak Więch obronił to uderzenie.Cztery minuty później Jarmużek próbował zaskoczyć bramkarza z lewej nogi przymierzając w bramkę jednak bramkarz zlapał to uderzenie , ''Jarmo'' jednak nie poddał się i 2 minuty później ponownie sprobował uderzyć na bramkę , bramkarz po raz kolejny pokazał klasę jednak przy dobitce P.Kalety nie miał szans i było już 5:2. W 80 minucie ostatnia zmiana na boisko wchodzi P.Papoń za J.Sułkowskiego.Trzy minuty po zmianie Jarmużek po raz kolejny strzela i mamy 6:2.Zaraz po tej akcji mieliśmy pokaz umiejętności M.Kucharka który wykiwał obrońców i wyszedł sam na sam jednak jego strzał nie poleciał nawet w światło bramki.W 88 minucie D.Kuźniarski strzela z pola karnego piłka odbija się od poprzeczki dwa razy i ląduje w bramce mamy 7:2. Wynik cieszy i oby tak dalej !