Orły Bojszów Goście

90'

M B

11.04.2015
W meczu 19 kolejki podejmowaliśmy zespół Orłów Bojszów. Jak ciężki to będzie mecz wiedzieliśmy już przed pierwszym gwizdkiem, bowiem w meczu z jesieni zremisowaliśmy 1:1 na wyjeździe po naprawdę dobrym meczu w wykonaniu zespołu Orłów. Dzisiejszy mecz rozpoczął się od ataków z obu stron i kilku stałych fragmentów z obu stron. Po jednym z nich mieliśmy sporo szczęścia, kiedy po dobrej centrze zawodnika Orłów ratuje nas słupek na którym ląduje piłka po strzale głową kapitana Orłów. Do przerwy pomimo kilku sytuacji z obu stron utrzymuje się wynik bezbramkowy. W szatni padły mocne słowa i to dało efekt w postaci lepszej gry w 2 połowie. Po początkowej dominacji w tej części gry zespołu przyjezdnych, który nie przełożył się na efekt bramkowy, dochodzimy do głosu i coraz częściej zagrażamy bramce rywala. Po jednej z naszych akcji i faulu na naszym zawodniku w polu karnym sędzia dyktuje jedenastkę. Do piłki podchodzi Mariusz, który jak dotąd był pewnym egzekutorem strzałów z 11 metrów. Tym razem jednak bramkarz Orłów spisał się znakomicie i obronił strzał naszego zawodnika. Do piłki dopadł jednak Krzysiu, który mocnym strzałem sprawił, że cieszyliśmy się z objęcia prowadzenia w tym meczu. Kolejne minuty to szanse z obu stron. Dwukrotnie w sytuacji sam na sam z bramkarzem strzelamy obok bramki ( Paweł, Łukasz ). Rywal odpowiada groźnym strzałem w słupek i kilkoma stałymi fragmentami, lecz udaje nam się wyjść z opresji bez straty gola. Sędzia dolicza do końca meczu 2 minuty i Orły nie mając nic do stracenia ruszają do przodu. My wyprowadzamy kontrę po której przytomnym strzałem z 14 metra Paweł umieszcza piłkę w siatce Orłów. Po ciężkim meczu wygrywamy 2:0 i kolejne 3 punkty zostają w Żernicy. BRAWO PANOWIE. DZIĘKUJEMY KIBICOM ZA WSPARCIE. WESOŁYCH ŚWIĄT DLA SYMPATYKÓW NASZEGO KLUBU ORAZ ZESPOŁU ORŁÓW. Życzymy powodzenia w kolejnych meczach.