60'
65'
72'

76'
Nieznany zawodnik NIESPORTOWE ZACHOWANIE POPRZEZ PROWOKACYJNE GESTY WOBEC PUBLICZNOŚCI
92'
Nieznany zawodnik Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.

Jan Frączek Trener

Wierzba

02.06.2015

W sobotnim meczu 27. kolejki zabrzańskiej A-klasy Stal rozgromiła KS Salveo Dramę Kamieniec 5-0. Do przerwy padła tylko jedna bramka, autorstwa Michała Sałka (z rzutu karnego podyktowanego na Mateuszu Gajdzie). W drugiej połowie strzelanie w 53. minucie rozpoczął Kamil Napiórkowski, wykorzystując centrę z rzutu rożnego Dawida Zygmunta. Chwilę później akcję Krystiana Kropisza wykończył Sałek, strzelając swoją 17. bramkę w sezonie. Kolejnego gola dołożył Zygmunt, który z zimną krwią wykorzystał sytuację "sam na sam" po wybiciu z piątego metra Marcina Janochy. Strzelanie zakończył w 73. minucie właśnie Janocha, pakując piłkę od poprzeczki po zgraniu Gajdy.
Trzy kolejki przed końcem sezonu Stal zajmuje 6. miejsce w tabeli tracąc 5 punktów do Młodości Rudno oraz Sokoła Łany Wielkie. Po piętach depcze nam Gwiazda Chudów, która ustępuje nam tylko różnicą bramek.