Unia Kalety
Unia Kalety
Patryk Zygmunt Trener

15.04.2015

Dnia 12-04-2015r. o godz. 16.00 wznowiliśmy rozgrywki Lublinieckiej Klasy B. Mecz Unii z Orłem rozpoczął się zdecydowanie od ataków drużyny gości. Do 35 minuty to Orzeł ciągle dominował w tym spotkaniu a Unia odgrażała się szybkimi kontra atakami. Po 35 minucie mecz stał się bardziej wyrównany. W 46 minucie po stracie piłki w środku pola do piłki dopadł zawodnik Unii, a dokładniej Arnold Imiołczyk,który po przebiegnięciu długiego dystansu wpakował piłkę do siatki przyjezdnych. Do połowy mieliśmy więc wynik 1-0 dla Unii Kalety. Po przerwie Orzeł nie miał nic do stracenia i zaczął się bardziej otwierać co groziło wyprowadzeniem kontry przez gospodarzy. W 54 minucie, bramkę dla Unii, po wyprowadzeniu ładnej akcji zdobył Mateusz Painta. Od tego momentu Orzeł przechodzi na grę 3 obrońcami co jeszcze bardziej narażało go na stratę bramki. W drugiej połowie lepszą drużyną okazała się drużyna gospodarzy, która nie pozwalała sobie wchodzić w własną "16-stkę". Wynik spotkania w 76 minucie po stracie piłki w środku pola i wyprowadzeniu szybkiej kontry zdobył po raz kolejny Arnold Imiołczyk. Możemy jeszcze dodać, że drużyna gości od 77 minuty grała w 10, a drużyna gospodarzy dodatkowo zmarnowała rzut karny. Nie pozostaje nic innego jak pogratulować wygranym, pocieszyć przegranych i obu drużynom życzyć powodzenia w dalszych rozgrywkach.