Pawonków
90'
Widzów: 100

24.05.2015

W 18 kolejce Lublinieckiej Klasy B Orzeł Pawonków podejmował u siebie drużynę LKS Wierzbie. Minimalnym faworytem przed spotkaniem można było uznać drużynę gospodarzy. Mecz rozpoczął się od bardzo ostrej walki w środku pola. Po kilkunastu minutach gry obie drużyny uspokoiły nieco swoją grę i sporadycznie każda z ekip wyprowadzała akcje z których nic nie wynikało. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 0-0. Druga połowa rozpoczyna się znów ostrą walką w środku, jednak tym razem po około 15 minutach gry to Orzeł stara się przejąć inicjatywę w tym spotkaniu. Tak też się dzieje, gospodarze znacznie częściej wyprowadzają groźnie akcje. W około 70 minucie po bardzo ładnej drużynowej akcji, Przemysław Kałuziński zagrywa prostopadłą piłkę idealnie do nogi Marka Jelonka, który ze stoickim spokojem strzela pod nogami bramkarza. Po tej bramce wydawać by się mogło, że to goście zaczną bardziej napierać na gospodarzy, tak jednak się nie dzieje, gdyż Orzeł stara się strzelić bramkę na 2-0. Udało się to w 85 minucie po bramce Karola Wichary z rzutu karnego. Spotkanie kończy się wynikiem 2-0 dla Orła Pawonków.