90'
Widzów: 200

Szymon Mlynek Trener

31.05.2015

W kolejnej kolejce Klasy B, Orzeł Pawonków jako gospodarz podejmował drużynę Dron-Har Droniowice. Faworytem tego spotkania była drużyna z Pawonkowa, jednak po ostatnich wynikach drużyny z Droniowic można było wnioskować ciekawe i wyrównane spotkanie. Tak też było, mecz cały czas stał na równym poziomie, z groźnymi akcjami obu ekip. Na prowadzenie wychodzi drużyna Orła, dośrodkowanie z prawej strony boiska Przemysława Kałuzińskiego wykorzystuje strzałem z woleja Patryk Kaczmarzyk. Goście 10 minut po straconej bramce zdołali wyrównać. Do przerwy mamy więc rezultat 1-1. Druga połowa to niemal kopia 1 połowy czyli bardzo wyrównana gra. Po 25 minutach gry drużyna z Droniowic wychodzi na prowadzenie 1-2. Orzeł mimo licznych prób wyrównania nie dopina swego i przegrywa to spotkanie.