CallistoShop.pl Gospodarze

Kamil Zaczek Kierownik drużyny

kreofutbol

31.05.2015

Pierwsze minuty spotkania przebiegły spokojnie, drużyna SlonskiDizajn.pl pokazała że nie przyjechała się bronić a bezbramkowy remis obu tych drużyn z ubiegłego sezonu raczej tutaj się nie powtórzy. Już w 4 minucie wynik spotkania otworzył napastnik dizajnu, w łatwy sposób zwiódł Łukasza Becka i mocnym uderzeniem umieścił piłkę wsiatce, mimo interwencji bramkarza! Po stracie bramki szybkodo głosu doszli gospodarze, najpierw w akcji Łukasza Wawrzona i Łukasza Gębskiego górą wyszedł bramkarz, ale w 6 minucie Łukasz Gębski już wpisał się na listę strzelców, wykorzystując idealne podanie Sebastiana Kapicy, który przeprowadziłrajd lewą stroną boiska. W 8 minucie spotkania szybki kontratak wyprowadzili łososie, ale w sytuacji sam na sam Łukasza Beck górą był bramkarz. Sekundy później kolejny raz do sytuacji strzeleckiej dochodzikapitan łososi ale znów bardzo dobra interwencja bramkarza ratuje SlonskiDizajn.pl przed stratą bramki. To właśnie Adam Goldau był najlepszym zawodnikiem gości, dzięki jego interwencją wynik do przerwy nie uległ zmianie, po mimo kilku dogodnych sytuacji drużyny FC Pub pod Łososiem.

Pierwsza część drugiej połowy to asekuracyjna gra obu drużyn, żadna ekipa nie chciała stracić pierwsza bramki, często przerywając akcje faulem. W 27 minucie to jednak Łososie tracą bramkę po strzale z dystansu. Trzy minuty później znów jest remis, Krzysztof Studnik zdobywabramkę po podaniu Łukasza Wawrzona, który swoim dryblingiem w polu karnym rywala stworzył miejsce do strzału koledze. Po tej akcji FC Pub pod Łososiem znowu przejął inicjatywę, a przedstrzeleniem bramki na drodze znowu stawał bramkarz dizajnu, broniąc strzały Kuby Błażycy, czy Łukasza Beck. Dopiero strzał z najbliższej odległości Krzysztofa Studnika znalazł drogę do bramki, a asystę z rzutu z autu zanotował Łukasz Beck i w 15 minucie łososie wyszli na prowadzenie, które już do końca meczu nie oddali!