Kostkev Gospodarze

Kamil Zaczek Kierownik drużyny

kreofutbol

22.06.2015

Niedzielne spotkanie mogło się kibicom podobać, mimo deszczu, a nawet ulewy obie drużyny stworzyły bardzo dobre widowisko pełne akcji i sytuacji podbramkowych. Początek meczu i pierwsza połowa należała do drużyny ZZRG Bielszowice, to oni zdobywali bramki, najpierw z rzutu wolnego, a potem po błędzie bramkarza łososi, a przede wszystkim lepiej kreowali grę. Zespół Pub pod Łososiem z minuty na minutę dochodził do coraz groźniejszych sytuacji, jednak bramkarz ratowników był w tej połowie nie do pokonania. Druga odsłona gry zaczęła się od próby odczarowania bramki ale strzały Arkadiusza Kurpas lądowały w rękawicach Bechty. Dopiero kontratak Łukasza Gębskiego i sprytny techniczny strzał Adama Golika znalazł drogę do siatki. Jednak po stracie bramki goście odpowiedzieli szybką wymianą podań która doprowadziła do strzelenia 3 bramki. Dopiero wtedy FC Pub Pod Łososiem ruszył do ataków, najpierw bramkę zdobył po rzucie rożnym, gdzie Adam Golik idealnie dograł Łukaszowi Beck, a chwilę później szybki kontratak Arkadiusza Kurpasa i Adama Golika wykończył ten drugi i był remis na 4 minut przed końcem. Drużyna gospodarzy starała się atakować dalej, aby wywieźć 3 pkt, jednak nadziała się na szybki kontratak wykończony precyzyjnym strzałem i to ZZRG Bielszowice wyszedł na prowadzenie, które już nie oddał do końca.