Marek Malamis Trener
Przemysław Kłodnicki Kierownik drużyny

Kamil Zygarowicz

08.09.2015

Wczorajsze spotkanie można nazwać typowym meczem do jednej bramki. LZS Kościelnik rozgromił gości ze Zbylutowa 10 do 0.
Przez pierwsze kilka minut nic nie zapowiadało kolejnych wydarzeń. Obie drużyny prowadziły wyrównaną grę, goście oddali także groźny strzał w poprzeczkę. Jednak po pierwszej bramce Kościelnika można mówić o prawdziwym rozerwaniu worka z bramkami. Nie sposób nawet zapamiętać i opisać wszystkich bramek. Jednak regularne ich strzelanie sprawiło, że wynik do przerwy brzmiał 9:0.
W drugiej połowie żądza bramek zdecydowanie osłabła, i do siatki przeciwników futbolówka wpadła jedynie raz. Warto jednak wspomnieć o trzech poprzeczkach, dwóch golach z pozycji spalonej i kilku niewykorzystanych sytuacji stu procentowych.
Mimo niekorzystnej aury (przez 90 minut lał deszcz) morale drużynyzdecydowanie się podniosły i wszyscy liczymy na dobry wynik za tydzień w Pławnej.

*kolejność bramek i przypisanych do nich asyst jest nieprawdziwa. Zgadza się jedynie ilość goli i asyst zawodników