Przemysław Kłodnicki Kierownik drużyny

Kamil Zygarowicz

14.09.2015

W spotkaniu Pławnej z Kościelnikiem ciężko było wskazać faworyta. Pławna posiada specyficzne boisko i u siebie zawsze jest niebezpieczna.
W mecz jednak to Kościelnik wszedł perfekcyjnie, gdyż po wybiciu piłki przez Krzysztofa Stanowskiego i po rajdzie z piłką Artura Kamińskiego, piłka zatrzepotała w siatce już w 2 minucie gry.
LZS Kościelnik dominował grę. Dużo akcji skrzydłami i mądra gra w środku sprawiła, że gospodarze rzadko znajdowali się na połowie LZSu.
Po rajdzie skrzydłem i dośrodkowaniu z lewej strony przez Jarosława Rutkę, piłkę umieścił w siatce Artur Kamiński.
Wynik do przerwy: 2:0
Obraz gry po przerwie zmienił się. Goście częściej atakowali, utworzyli kilka groźnych akcji, jednak to Kościelnikowi udało się wywalczyć rzut karny i wyjść na trzy bramkowe prowadzenie.
Pławna zdołała złapać kontakt i strzelić bramkę na 3:1. Mimo to, długo nie trzeba było czekać na odpowiedź i Artur Kamiński po strzale z 16tki i błędzie bramkarza zapisał się na listę strzelców po raz trzeci, a wkrótce po tym sędzia zagwizdał po raz ostatni.
Wynik meczu: 4:1!